Konečně učebnice angličtiny,
                           která studentům rozumí

Maturita i Cambridge English: First

 

Hledáte pomocníka pro příprava na maturitu, Cambridge English: First nebo komplexního průvodce středoškolským učivem? Improve Yourself – to je nový pohled na výuku anglického jazyka! Nová učebnice anglického jazyka na úrovni B1-B2 podle CEFR v souladu s RVP. Improve Yourself Vás provede gramatikou, reáliemi a konverzací tak, jako žádná jiná učebnice.

 

Jsme studenti jako vy. Známe Vaše problémy

 

Při tvorbě učebnice jsme spolupracovali s více než stovkou lidí – studentů, učitelů angličtiny, vysokoškolských pedagogů, ale také manažerů firem a spoustou dalších. Vytvořili jsme jedinečnou publikaci, která konečně přináší něco nového! Atraktivní obsah a grafický design s důrazem na individuální potřeby studentů činí z Improve Yourself jedinou publikaci svého druhu!

 

Myslete ekonomicky. Jedna učebnice Vám stačí

 

Student střední školy vystřídá za celou dobu studia několik učebnic angličtiny. Proč nevzít celé učivo a nevložit ho do jedné jiné učebnice, která vyřeší jeho problémy na celé čtyři roky? Gramatika, reálie a konverzace na jednom místě!

 

Učte se v atraktivním prostředí

 

Mysli pozitivně, angličtina je cool! Nudná učebnice, která je lekce po lekci pořád stejná, tmavá a graficky neatraktivní? Tak přesně tohle Improve Yourself není. Optimistické a atraktivní prostředí je základ tvého úspěchu při studiu angličtiny!

 

Nabízíme obsah, který Vás neunudí

 

Nejnovější trendy ze světa, lifestyle, moderní technologie a to, co hýbe světem. Obsah naší učebnice je zábavný, poučný a udělá z angličtiny tvůj neoblíbenější předmět. Na práci s naší učebnicí se budeš zkrátka těšit!

 

V souladu s RVP katalogem požadavků pro společnou část maturitní zkoušky.

Využívání moderních technologií, QR kódů a sociálních sítí.

Komplexní a univerzální průvodce středoškolským studiem.

Atraktiní obsah, studentům blízká témata.

Příprava pro Camridgce English: First (FCE).

Vhodné nejen pro střední a jazykové školy, ale i pro všechny nadšence výuky anglitiny.

Online poslechy a materiály

Doba CD již skončila. Přichází internet a QR kódy! Naprosto revoluční způsob testování poslechových dovedností s využitím autentických audiovizuálních prostředků otevírá nové obzory při studiu jazyka.

Reálná angličtina, reálné situace a neotřelý způsob výuky angličtiny za pomoci moderních technologií? Vydejte se s námi na cestu Improve Yourself a zlepšete se v angličtině!

Stahujte vzorovou lekci a zažijte Improve Yourself na vlastní kůži.

Řekli o naší učebnici

„Studenti studentům, není nic lepšího, když studenti udělají něco pro své vrstevníky, spolužáky. Pro nás je důležité, že je to i dle odborníků velmi kvalitní učebnice. ”


Mgr. Tomáš Oršulák, Ph.D.
Ředitel Gymnázia Kadaň

„Studenti septimy Jakub Jan Fiala a Ondřej Kočan zvítězili v celostátním kole SOČ s učebnicí anglického jazyka Improve Yourself. Na učebnici pracovali od loňského školního roku, učebnici stále vylepšovali a zdokonalovali , spolupracovali nejen s vyučujícími anglického jazyka, ale i s pedagogy pedagogických fakult, s redaktorem časopisu Bridge, a výsledek se dostavil. Učebnice obsahuje všechny základní dovednosti výuky jazyků tj. gramatiku, poslech, psaní i reálie. Je úplně jiná než všechny ostatní, od studentů pro studenty. Jakubovi i Ondrovi gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.”


Mgr. Eva Bylinová
Pedagog Gymnázia Kadaň

„Učebnice Improve Yourself svým obsahem splňuje požadavky dané RVP pro přípravu ke společné části maturitní zkoušky. Autoři však šli ve svých snahách ještě dál, když spojili požadavky kladené pro úspěšné složení cambridgeské zkoušky First, stále známé jako FCE, a konverzační témata. Rovněž kladně hodnotím snahu autorů zpopularizovat studentům faktografická témata, která jsou mnohdy vnímána jako nutné zlo. Kapitola Improve Your Knowledge obsahuje řadu herních a interaktivních prvků a cvičení.”


Mgr. Martin Kadeřávek, MBA
HR Manager a lektor anglického jazyka

Najväčším prínosom učebnice je jej aktuálnosť. Klasické maturitné témy sú tu obohatené o novinky zo sveta techniky a súčasnej pop-kultúry. Originálny prvok v podobe QR kódov rozširuje materiál učebnice o množstvo rýchlo dostupných internetových zdrojov – niečo, čo je pre súčasných študentov nie len atraktívne ale aj nevyhnutné. Ako učiteľka angličtiny by som túto učebnicu použila na svojich lekciách.


 

Mária Kotočová
Absolventka University of Oxford, obor lingvistika

„Učebnici Improve Yourself považuji za velmi zdařilý pokus o vytvoření učebnice anglického jazyka, kde autoři vidí učební materiál (jeho výběr, prezentaci i užití) očima věkové kategorie, pro kterou je určena. Probíraná látka je procvičována na široké řadě typů cvičení a aktivit. Aktivity obsažené v učebnici rozvíjejí samostatnost, soutěživost a kreativitu žáků. Grafická stránka učebnice je velmi zajímavá, odpovídá mentalitě současného mladého člověka, a tak činí tuto učebnici pro něj přitažlivou a zajímavou.” 


 

PhDr. Bohuslav Dvořák
Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy

Při tvorbě učebnice jsme spolupracovali s více než stovkou lidí – studentů, učitelů angličtiny, vysokoškolských pedagogů, ale také manažerů firem a spoustou dalších. Vytvořili jsme jedinečnou publikaci, které je svěží a konečně přináší něco nového!

Vývoj učebnice šité na míru byl dlouhý a náročný. Tisíce hodin před počítačem a tisíce najetých kilometrů. Naše učebnice má ty nejpozitivnější reakce od studentů, učitelů a vysokoškolských pedagogů jaké jen jdou. Cesta Improve Yourself má smysl.

1. místo v Celostátním kole Středoškolské odborné činnosti

Cena děkana Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové

Cena Českých vědeckotechnických společností

New Europe 100 – prestižní cena pro inovátorské projekty střední a východní Evropy vyhlašovaná Financial Times, International Visegrad Fund, Google a Res Publica nowa

 

Stačí napsat nebo zavolat
                                                                                                                                           Improve Yourself instagram     Improve Yourself Facebook

Jakub Jan Fiala
        +420 605 899 695

Ondřej Kočan
      +420 607 425 427

info@improveyourself.cz