Když jsme se před dvěma lety rozhodli čelit výzvě a napsat učebnici angličtiny, ani ve snu jsme si nedokázali představit, že náš projekt, který vznikl na střední škole zasáhne tolik lidí a co víc, bude se o něm mluvit i za hranicemi naší země. Svou Improve Yourself již vlastní více než 1500 studentů a učitelů a toto číslo každým dnem roste. Co ale dál?  Je tu Improve Yourself on-line!

Do maturity zbývají 3 měsíce, respektive něco okolo 93 dní 8 hodin a 43 minut právě v tento okamžik. Času je málo, ale nadšení něco dělat hodně. Jsou to již 4 měsíce, co učebnice Improve Yourself spatřila světlo světa. Během této doby jsme se setkali se stovkami zajímavých lidí – od učitelů, studentů, samouků, až po lidi, kteří nás vlídným slovem podpořili v tom, co děláme. Vedli jsme dlouhé rozhovory, ujeli stovky kilometrů, až jsme dospěli k názoru, že bychom se rádi se světem podělili o to nejlepší z nás – nadšení sdílet vlastní zkušenosti a pohled na věci.

Improve Yourself on-line je novým vzdělávacím webem, zdrojem inspirace pro všechny studenty a učitele, nástavbou k učebnici Improve Yourself a blogem nejen autorů učebnice Improve Yourself. Každý týden se můžete těšit na zajímavé články z prostředí výuky angličtiny, tipy, rady a triky při studiu a nepřeberné množství materiálů zdarma!

Inovace, inspirace a motivace začínám právě teď a tady!

Jakub Jan Fiala on EmailJakub Jan Fiala on FacebookJakub Jan Fiala on Linkedin
Jakub Jan Fiala
Student čtvrtého ročníku gymnázia a spoluautor učebnice angličtiny Improve Yourself. Ve volném čase se věnuje soukromému lektorování angličtiny, hře na klavír a jízdě na kole.